кредит под залог вашего авто

Ідея заставного кредиту хороша всім, крім одного фактора: при зверненні в банк вам належить пройти тривалу процедуру узгодження кредиту, знайти оцінювача, який зробить оцінку авто (за гроші, зрозуміло) тільки після цього отримати бажану суму на свій рахунок.

Але іноді гроші потрібні негайно, і варіант з банківським кредитом стає просто неможливим. Саме такою ідеєю свого часу був викликаний підприємливий власник СТО з Америки. Він організував стоянку біля свого боксу і запропонував автовласникам залишати свій транспортний засіб у якості застави за позику, яку він їм видавав. Все дуже просто!

Сьогодні ідея автоломбарду знайшла своїх шанувальників і в Україні.

В “Мані-Кредит” ви зможете оформити такий кредит буквально за годину! Що для цього потрібно?

Базовий пакет документів включає

  • Ваш паспорт та ІПН.
  • Техпаспорт на авто.
  • Свідоцтво про реєстрацію автомобіля.
  • При наявності – генеральна довіреність.

У довіреності повинно бути вказано, що ви згодні на продаж або заставу авто.
А процедура оформлення кредиту в автоломбарді і того простіше! Ви приїжджаєте на авто до нас на стоянку. Ми оглядаємо транспортний засіб і виробляємо оцінку. Потім автомобіль опечатується співробітниками ломбарду. Ви передаєте нам техпаспорт, свідоцтво про реєстрацію ТЗ і ключі з брелоками.

Після цього ми оформляємо заставний лист, договір про видачу позики і акт прийому-передачі автомобіля. Після короткої процедури узгодження суми кредиту ви отримуєте її на місці. Сума кредиту залежить від стану вашого авто, року його випуску, марки, а також від терміну, на який ви хочете укласти договір. Найчастіше вона становить 70-80% від оціночної вартості автомобіля.

Щоб повернути собі авто досить повністю погасити зобов’язання по кредиту, причому зробити це ви можете і достроково. Якщо ж ви не встигаєте виплатити всю суму в термін, ви можете продовжити термін дії договору. В іншому випадку, автоломбард отримує право продати ваше авто.