Бизнес-кредит

Робота на українському ринку – це завжди чуйне лавірування між доходами і витратами. І нерідко бувають випадки, коли покривати витрати компанії потрібно вже зараз, а оборотних коштів на рахунках просто немає: підвели клієнти з оплатою, не розрахувалися дилери, виникла форс-мажорна ситуація. Причин може бути чимало, а ось дієве рішення – одне!

Кредит на поповнення обігових коштів

Якщо ви раніше мали справу з процедурою кредитування в банках, ви знаєте, що узгодження будь-якого кредиту, навіть для благонадійних позичальників і постійних клієнтів, це процедура не швидка. Зате прискорити її і отримати необхідні фінансові кошти для введення в обіг можна в приватній фінансовій компанії, такий, як «Мані-Кредит».

Чому такий кредит вигідніше, ніж банківський?

Вам не потрібно вносити початковий внесок і платити комісію за видачу або обслуговування кредиту.
Ставка в «Мані-Кредит» – від 1,5% в місяць, в той час як середньозважена процентна ставка банків для підприємців – 22.5% річних.
Сума кредиту залежить тільки від майна, яке ви передаєте в заставу. Це може бути як авто, так і нерухомість.
Ми не акцентуємо увагу на вашій попередньої кредитної історії. І отримати кредит може кожен.
Терміни кредиту – на ваш вибір. І це зручно, адже ви зможете визначити самостійно, як швидко зможете погасити кредит.
Штрафи і комісії за погашення достроково – це не наш метод. У нас їх просто немає.
З нами ви зможете втримати свій бізнес на плаву і влити в нього потрібні оборотні кошти в потрібний момент. Терміни узгодження кредиту – всього кілька годин. Крім того, у нас ви можете отримати юридичну підтримку від наших фахівців з усіх питань, що стосуються кредитування.

Мінімальний пакет документів – все, що потрібно від вас. А ми докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити вам максимальну суму кредиту на кращих умовах.