Всім відомо, що шлюб – це не тільки права, але й обов’язки. І при укладанні шлюбного союзу кожен з подружжя отримує ці права і зобов’язання в повному і рівному обсязі. Виняток – шлюбний контракт, який може визначати права і обов’язки кожного партнера в своєму розмірі.

   Але як бути з питаннями кредитування? Чи може один з подружжя взяти кредит, якщо другий не згоден з таким рішенням або просто не знає про кредит? Розберемося разом з «Мані Кредит»!

   З точки зору Сімейного Кодексу України (головного документа, що регулює сімейні відносини в правовій сфері), дрібні побутові договору, ув’язнені одним з подружжя, стають загальними для сім’ї автоматично. Зовсім інша справа – договору, ув’язнені з нотаріальним посвідченням. У разі, коли правила договору завіряються нотаріусом, для укладення угоди потрібна згода другого з подружжя. І якщо майно за таким договором ви отримали для використання і блага сім’ї, то і зобов’язання лягають на плечі обох подружжя.

   Але в той же час, спільним майном подружжя вважається тільки те, що було нажито в ході спільного життя після укладення шлюбу. А це дозволяє знайти невелику, але дієву лазівку, як отримати кредит без згоди чоловіка.

Як отримати такий кредит

   Якщо ми говоримо про кредит під заставу (такі ви можете отримати в «Мані Кредит»), то потрібно виконати кілька важливих умов!

• Ви можете взяти кредит під заставу того майна, яке ви придбали до вступу в шлюб (в ​​цьому випадку воно вважається тільки вашим, чоловік не має на нього прав). Разом з тим, майно, отримане в шлюбі за договорами дарування, заповітом або приватизації теж не вважається спільно нажитим, але його використовувати в якості застави ви не зможете, оскільки його Сімейний Кодекс зараховує до спільно нажитого.
• Ви можете доручити отримання кредиту сторонній людині. Він не обов’язково повинен складатися з вами в родинних стосунках, просто ви виступите заставним поручителем і надасте своє майно в якості застави. При такому варіанті той, хто бере кредит офіційно, не відповідає своїм майном, замість нього відповідаєте ви.
  

 Саме цей варіант отримання кредиту ви можете реалізувати в «Мані Кредит». Ми видамо вам потрібну суму під заставу нерухомості або авто. При цьому, від вас буде потрібно мінімальний пакет документів, а оплачувати доведеться тільки 1,5% від суми щомісяця. З нами ви зможете отримати кредитні кошти від 30000 гривень і більше (сума залежить від того, в яку ціну буде оцінений ваш заставу і досягає 80% від цієї цифри). Терміни кредитування ви також зможете встановити самі. При цьому, ви отримуєте договір кредитування, завірений нотаріально, вам не доведеться розкривати мету отримання кредиту або довго чекати схвалення вашої заявки. Вся процедура займе кілька годин. У підсумку ви зможете отримати потрібні вам гроші в гривні або доларах США на ваш картковий рахунок.