Коммерческая недвижимость в кредит

Якщо кредитуванням на покупку житлової нерухомості в Україні нікого не здивувати, то з покупкою комерційних об’єктів стикаються всі. А адже це вигідне рішення для тих компаній і підприємців, яким необхідний офіс або приміщення під виробництво на постійній основі.

І якщо ви хочете розвивати свій бізнес без постійної оплати оренди або ризиків втратити приміщення за примхою орендаря, звертайтеся до фінансової компанії «Мані-Кредит»: ми допоможемо вам купити комерційну нерухомість на найвигідніших умовах.

Мінімальний пакет документів – і кредит у вас в кишені!

Наша фінансова компанія розуміє, наскільки важко отримати банківські кредити. І тому ми пропонуємо спрощену процедуру отримання фінансової позики на покупку комерційної нерухомості.

Якщо ви є фізичною особою, від вас досить базового пакету документів: паспорта, ІПН і пакет документів на нерухомість, яку ви надаєте в заставу.

Якщо ж ви – юридична особа, пакет документів буде трохи більше:

  • Свідоцтво про реєстрацію ФОП або ТОВ.
  • Паспорт та ІПН ФОП або паспорта та ІПН директора і бухгалтера ТОВ.
  • Статут підприємства (для ТОВ).
  • Документи на нерухомість (заставну) для ФОП / Дозвіл засновників на передачу об’єкта нерухомості в заставу фінансової компанії і довідка про балансову вартість об’єкта для ТОВ.
  • Технічний паспорт та фото об’єкта.

Наша компанія пропонує кредити на комерційну нерухомість на найпростіших і вигідних умовах: ставка по кредиту становить всього 1.5%, а сума може досягати 80% від вартості застави. А сама процедура отримання кредиту займе у вас всього пару годин.

При цьому, ні додаткових комісій, ні пред’явлення вашої фінансової звітності при узгодженні, ні штрафів за дострокове погашення ми не вимагаємо. А при необхідності допоможемо вам вирішити проблеми з погашенням заборгованості та завжди підемо вам назустріч.