Зберігати гроші вдома – далеко не безпечно, і це вам скаже будь-який експерт. У той же час, українські громадяни настільки не довіряють банкам, що оформляти депозити абсолютно не поспішають.

   Разом з тим, існує чимало способів, як зберегти свої гроші і примножити їх за допомогою правильних інвестицій.

Отже, де краще зберігати свої заощадження в 2020 році?

  • Криптовалюта, цінні папери або стартап – популярні сьогодні способи інвестування. Але не варто відразу ж перераховувати кровні гроші в перший сподобався стартап, адже такий великий шанс прогоріти, якщо він «не вистрілить». А операції з акціями та цінними паперами вимагають чималого досвіду. Тому звертатися до цього способу варто лише в тому випадку, коли ви точно впевнені в тому, що ваші інвестиції будуть повернуті з відсотками.
  • Переведення грошей в дорогоцінні метали. І зовсім необов’язково – в готові прикраси. Банки пропонують купити золото чи платину, щоб за рахунок зростання його вартості збільшити прибуток. Але такий спосіб хороший тільки для істотних інвестицій, адже вхідний поріг для покупки дорогоцінних металів досить високий.
  • Депозити – це найпростіший спосіб змусити гроші «працювати». Але не варто думати, що ви отримаєте заявлені в рекламних кампаніях банків 20% річних і більше. Мінфін озвучує набагато більш скромну суму реального прибутку від депозиту, і вона становить всього лише 5%. Та й великі вклади від 200 000 гривень і вище не захищені державою.
  • Нерухомість – ще один популярний вид інвестування. Але і тут є свої «підводні камені»: неблагонадійний забудовник, розташування об’єкта в невигідному районі, а після отримання житла – потреба оплачувати комунальні послуги: все це може звести прибуток від такого вкладення до мінімуму або зовсім стати справою збитковою.
  • Інвестування у фінансову кредитну організацію – це не самий очевидний спосіб зберігання грошей, але ось його надійність набагато вище інвестицій в стартапи або біткоіни. Для цього достатньо вибрати надійну компанію, яка видає кредити тільки під заставу майна. В цьому випадку, навіть якщо позичальник не поверне гроші компанії, вона може продати його заставне майно і повернути вам суму ваших інвестицій плюс відсоток.


   Якщо вас зацікавить останній варіант вкладення грошей, у компанії «Мані-кредит» є для вас вигідну пропозицію. Ми займаємося видачею кредитів за рахунок коштів наших інвесторів, ретельно відбираємо потенційних позичальників і працюємо тільки з ліквідною нерухомістю. Ваші гроші будуть під надійним захистом і повернуться до вас з прибутком без найменших турбот з вашого боку.