Кредит при плохой кредитной истории

Чи знаєте ви, що всі ваші звернення до банки або фінансові компанії за позикою фіксуються в єдиному реєстрі – УБКІ? Ця організація збирає кредитну історію на кожного українського громадянина, який хоча б раз звертався в банк за кредитом. При цьому, сьогодні позитивна кредитна історія для отримання позик відіграє велику роль: жодна банківська установа не видасть гроші неблагонадійних позичальникові. Але є і парадокс: якщо ви раніше жодного разу не брали кредит, ймовірність відмови буде рівно такий же, як якщо б у вас була погана кредитна історія.

Нерідко погана кредитна історія виникає навіть без вашого відома: помилка при внесенні даних, збій в програмному забезпеченні банку, невелика затримка в поповненні кредитної картки – і все, ви вже в числі неблагонадійних позичальників!

Чи завжди важлива кредитна історія?

Незважаючи на те, що дані в Українське бюро кредитних історій надають майже всі банки, фінансові установи, лізингові та кредитні компанії, є і приватні кредитори, які видають позики, не орієнтуючись на інформацію УБКІ. До них відноситься і компанія «Мані-Кредит». Ми видаємо кредити під заставу, без обов’язкового ознайомлення з вашою кредитною історією.

Оскільки грошові кошти, які ми видаємо, надані приватними інвесторами, ми самостійно формуємо політику видачі кредитів. Так, у нас ви можете оформити кредит під заставу:

  • Нерухомості, як приватної, так і комерційної.
  • Земельної ділянки.
  • Автомобіля (з можливістю користування заставним майном).

Ваша кредитна історія не впливає ні на суму кредиту, ні на процентну ставку: для всіх наших позичальників вона становить 1,5% на місяць. Сума кредиту формується на підставі оцінки заставного майна та досягає 80% від оціночної вартості.

Правила отримання кредиту в «Мані-Кредит» дуже прості: від вас вимагається бути громадянином України віком від 18 років, надати свій паспорт і ІПН, а також документи на майно, яке ви передаєте в заставу. Ми самі оцінюємо ваш заставу, погоджуємо з вами суму і терміни кредитування, а термін відповіді за вашою заявкою становить 30 хвилин.
Зв’яжіться з нами, щоб швидко отримати кредит без відмов через негативної кредитної історії.