Малий і середній бізнес нерідко вимагає істотних фінансових вливань на будь-якому етапі розвитку. І стартового капіталу може виявитися недостатньо! Раніше єдиним варіантом на такий випадок був банківський кредит. Але сьогодні банки переживають кризу, і відсоток виданих бізнесу кредитних коштів постійно прагне до нуля. Тим більше, що кредитувати малий і середній бізнес банкам просто невигідно, а значить, умови для отримання кредиту вони ставлять дуже жорсткі, заганяючи підприємців в глухий кут.

   Для таких випадків «Мані Кредит» пропонує вам просте і ефективне рішення – кредит для малого та середнього бізнесу від нашої фінансової компанії.

   На відміну від банківських кредитів, які отримати і раніше було непростим завданням, наша компанія забезпечить вас грошима на вигідних умовах. Ми пропонуємо вам скористатися нашою пропозицією і отримати грошові кошти в сумі до 30 мільйонів гривень під заставу нерухомості.

   У «Мані Кредит» ми пропонуємо кілька варіантів подібних кредитів:

 Під заставу власної житлової нерухомості – це зручно і швидко, якщо у вас є своя квартира, яка може стати заставним майном на час, коли вам потрібні гроші.

 Під заставу комерційної нерухомості: якщо ви при відкритті свого бізнесу обзавелися власним складом або офісом, це відмінний варіант для розвитку або вливання в свою справу.

 Недобудований об’єкт також може стати запорукою при кредитуванні в «Мані Кредит». А якщо у вас поки немає нерухомості, зате є своя земля – ​​використовуйте її з розумом і зробіть запорукою для позики.

Всі варіанти наша компанія пропонує малому і середньому бізнесу. Наша пропозиція не має аналогів на українському ринку, адже настільки вигідні умови отримати в інших компаніях буде неможливо.

   При цьому, для отримання кредиту вам буде достатньо надати невеликий пакет документів: ваші документи підприємця, паспорт і документи, що встановлюють право власності на нерухомість.

З нами ви отримаєте необхідні вам гроші і зможете продовжувати свою справу без фінансових втрат. Вигідна процентна ставка, ніяких прихованих комісій і термін кредитування до 10 років дозволять вам повертати кредитні гроші безболісно. 

Залишайте заявку на нашому сайті – і оперативно отримуйте кредит під заставу нерухомості.