как получить кредит под залог

Малий бізнес вже давно визнав у всьому миру двигун економіки. У США, на прикладі, на цих підприємствах відноситься більше всього всього ринка. І, зрештою, держава стара підтримує підприємців малого бізнесу, щоб вони могли розвивати свою роботу. Так виглядає в ідеалі, але фактично в нашій страні розповсюджується не стоїть, і якщо ви хочете відкрити свою справу, з великою долею вірогідності вам приходить ширитися тільки на своїх силях.

І в цьому випадку на допомогу приходить кредитний бізнес – достатньо розширена послуга, яка використовує те, хто не може виявитись причин накопичити первинний капітал або задекларувати інвестиції інших компаній.

На що чаще всього беруть кредити підприємців?

  • Продається по покупці комерційної нерухомості.
  • Для придбання обладнання або расходних матеріалів.
  • Щоб ввести гроші в оборотні засоби за необхідності.
  • Для того, щоб купити транспортні засоби або спеціальну техніку.
  • Щоб розвинути окремий інвестиційний проект у рамках свого бізнесу.
  • Можна запустити рекламу та залучити клієнтів.

Іменно ці причини стоять вказувати, якщо ви отримуєте кредит в банківському навчальному закладі. Ніяких дійсних дійсних виборних цілих кредитів не надає вам гарантійних напівзабезпечень середніх в банку. Ви можете вибрати альтернативний варіант – оформлення кредитів під власний журнал у приватній фінансовій компанії, як «Мані-Кредит».

Не існує надійного кредиту з мікро дизайном, для якого встановлено короткий термін погашення і високий відсоток ставки. Кредити для підприємців під залог видають в нашій компанії під лояльну ставку 1,5% в місяць. При цьому ви самі можете визначити термін, на якому вам потрібні кредитні кошти. Їх сумма наполягає залежно від того майна, що ви передали в якості залоги. Основні переваги таких кредитів в наступному:

Вам не потрібно самостійно збирати документи, шукати оцінку вашого майнового майно, виплачуючи свою роботу і представляючи велику доказовість своїх платних можливостей. У «Мані-Кредит» ми самі оцінили ваше майно та запросили мінімальний пакет документів.Ви можете запропонувати сумму кредиту в розмірі до 80% від оціночної вартості вашого замовлення.
У «Мані-Кредит» ви можете щомесячно виплачувати лише відсотки, а ті кредити повертатимуться після закінчення строків кредитування.Дострочне погашення ми лише привітствуємо, тому не устанавливаем на інших додаткових комісіях.
Якщо у вас немає можливості виконати свої зобов’язання за кредитом, ми спеціалізуємося допомогти вам реструктуризувати кредит, взяти «кредитні канікули» або скласти графік погашення.
При допомозі зручного інструментарію – кредити на розвиток бізнесу під замовленням ви можете розвивати свою роботу та привчально приїжджати на дуже вигідних умовах.