Буває так, що взяті в борг гроші, які ви розраховували повернути швидко і без особливого клопоту, виявляються непосильним тягарем. Борги накопичуються, відсотки набігають, а репутація в результаті виявляється безнадійно зіпсованою. Справжнім порятунком при виникненні подібної ситуації виявляється рефінансування кредитів.

   Рефінансування – це послуга, при якій ваш діючий кредит, за яким потрібно платити вже зараз, погашає третя особа. А ви після віддаєте гроші, влиті в ваш кредит, компанії, яка провела рефінансування. Іноді рефінансування може надати і то фінансова установа, яка видала вам кредит раніше, але найчастіше доводиться звертатися до сторонніх фінансовим організаціям. У Києві така послуга доступна не у багатьох компаній, але «Мані Кредит» надає її на вигідних умовах.
Умови для рефінансування від «Мані Кредит»: вигідніше нікуди!

   «Мані Кредит» – це приватна фінансова компанія, яка видає гроші приватних інвесторів під заставу майна. Якщо у вас є проблемна заборгованість, ми можемо вам допомогти і надати гроші на вигідних умовах для погашення діючих кредитів.

   Ми можемо запропонувати вам два варіанти кредитування для рефінансування заборгованості

• Під заставу вашої нерухомості (квартира, будинок, земельну ділянку, комерційна нерухомість) – з процентною ставкою від 1,5% на місяць.
• Під заставу автомобіля (особистого, корпоративного, спецтехніки) – з процентною ставкою від 3,5% на місяць.
  

 Обидва варіанти гарні, адже вам достатньо надати нам мінімальний пакет документів, ми самі проведемо оцінку застави і видамо вам суму в розмірі до 80% від вартості заставного майна. При цьому, ваше майно залишається у вас в користуванні, а терміни кредитування ви можете вибрати самі. Ніяких комісій за рефінансування кредитів в «Мані Кредит» не передбачено, а рішення по видачі рефінансування ми приймаємо протягом декількох годин. Не чекайте, поки вас засмокче боргова яма, рефінансує свої кредити разом з нами!