Срочный кредит без проверок

Процес отримання кредиту міцно асоціюється з довгої і нерідко складною процедурою перевірок і погоджень на кредитному комітеті в банку. Адже кожному хочеться отримати кредитні кошти швидко і з гарантією видачі. У банківських установах такий ефект практично з області фантастики, але ж є приватні фінансові компанії, такі, як «Мані-Кредит»!

Ми надаємо своїм позичальникам грошові кошти від приватних інвесторів і самі встановлюємо правила видачі, лояльні для наших клієнтів.

Що потрібно, щоб отримати кредит без перевірок і відмови?

Перш за все, вам варто підготувати невеликий пакет документів:

  • Ваш паспорт (ми видаємо кошти тільки громадянам України).
  • Ваш ІПН.
  • Документи, що засвідчують ваше право власності на майно, яке ви надаєте в заставу.

Ми не вимагаємо від вас надати довідку про доходи: в Україні велика кількість громадян працюють неофіційно або отримують офіційно зарплату нижче реального доходу, тому ми не перевіряємо джерела доходу.

Що може виступити в якості застави?

Найбільш просте і вигідне рішення – це кредит під заставу нерухомості. Це може бути будь-який тип нерухомого майна, від квартири або приватного будинку до комерційної нерухомості або земельної ділянки. «Мані-Кредит» готовий надати вам позику навіть під заставу проблемної нерухомості. До того ж, ми працюємо не тільки з фізичними особами, а й з компаніями: щоб отримати швидкий позику під заставу, вам достатньо звернутися до наших менеджерів і уточнити перелік документів юридичної особи, необхідний для кредитування.

Умови швидкого і безвідмовного кредиту від «Мані-Кредит» дуже прості і вигідні:

  • Кредит видається в розмірі до 80% від вартості заставного майна.
  • Узгодження вашої заявки відбувається протягом півгодини з моменту її подачі.
  • Процентна ставка по кредиту становить 1,5% на місяць. Прорахувати суму відсотків ви легко можете онлайн на нашому сайті за допомогою кредитного калькулятора.
  • Ми надаємо безкоштовну оцінку заставного майна.
  • Терміни кредитування – до 10 років.
  • Сума кредиту в «Мані-Кредит» залежить від вашого застави, вона може досягати 30 мільйонів гривень.

При цьому, ми не цікавимося вашої кредитної історією, і це дозволяє взяти кредит без відмови навіть тим, хто раніше мав проблеми з кредитуванням.