Рано чи пізно, з ремонтом стикається кожен. Це може бути як невелика косметичний втручання або ж капітальний ремонт всієї квартири, будинку, офісу, але суть незмінна: ремонт – це завжди довго і витратно.
   Але фактор довгостроковості можна нівелювати, якщо відразу ж закупити все необхідне і найняти кваліфікованих фахівців. А на це потрібні гроші. Якщо власних заощаджень на ремонт не вистачає, існує зручний спосіб, як їх отримати – це кредитування.
   Але отримати його в банку дуже складно: банківські установи розглядають споживчі кредити в якості цільових, а ремонтні роботи до таких, на жаль, не належать.
   Але що робити в такому випадку?

І чи існує взагалі кредит на ремонт, який буде вигідний для вас?

Зрозуміло, існує! Саме такий формат кредитування пропонує компанія «Мані-Кредит». Ми є приватною фінансовою компанією і видаємо кошти наших інвесторів під заставу майна позичальника.
   Чому отримати кредит на ремонт у нас – вигідно:Ми вимагаємо невеликий пакет документів, основа якого – ваші особисті документи та ті, що підтверджують право власності на квартиру або авто.

  • Ми вимагаємо невеликий пакет документів, основа якого – ваші особисті документи та ті, що підтверджують право власності на квартиру або авто.
  • Сума кредиту на ремонт у нас залежить від оціночної вартості вашого майна. Ми самі проводимо оцінку і визначаємо доступну вам суму.
  • Вам не потрібно передавати заставну нерухомість нам – ви залишаєтеся її власником і можете використовувати.
  • Нам не потрібно ваша довідка про доходи.
    При цьому, ми встановлюємо невисоку процентну ставку (7% на місяць), даємо можливість погашати тільки нараховані відсотки, а тіло кредиту ви можете повернути в кінці терміну дії договору.
  • Ви самі можете вибрати терміни кредитування – від 1 місяця до 5 років.

І, врешті-решт, ми обробляємо заявки наших позичальників дуже швидко: від моменту подачі документів до отримання грошей на вашу банківську карту пройде не більше 48 годин. Швидкий займ в «Мані-Кредит» дасть вам можливість відремонтувати ваше житло швидко і без клопоту.