Как получить кредит без отказа

Довгий час кредити були монополією банків, які вирішували самостійно, чи давати позику тієї чи іншої людини. Тоді, та й зараз, відсоток відмов у кредитуванні від банків становив майже 30%. Але з появою мікрофінансових організацій в українців з’явилася альтернатива банківським кредитам. Отримати позику або мікропозик до зарплати в таких фінансових установах набагато простіше, ніж у банку, та й умови кредитування, найчастіше, набагато лояльніше.

Але все ж, перш, ніж звертатися за кредитом в мікрофінансову організацію, варто знати про те, як обійти можливі труднощі. Ми в “Мані-Кредит” підготували просте керівництво для тих, хто хоче гарантовано отримати кредит.

Чому МФО може відмовити в кредиті?

Основних причин для відмови в мікрофінансових організаціях куди менше, ніж у банків. Наприклад, в них без проблем можна отримати кредити під заставу авто або здати свою машину в автоломбард, показати реальні доходи, якщо ви отримуєте зарплату неофіційно, і не шукати поручителів. Але є причини, які грають роль і для організацій, що видають мікропозики.

1. Кредити не можна отримати, якщо ви не є громадянином України – це правило обумовлено законодавством.
2. Також перешкодою може стати відсутність прописки або прописка в іншому регіоні країни.
3. Не видаються кредити громадянам, які не досягли 18 років – це теж встановлено на законодавчому рівні.
4. Зрозуміло, кредит ви не отримаєте, якщо до цього не погасили кредит, взятий в цій же організації.
5. Та й у разі позики на велику суму ваша кредитна історія буде грати роль.
Нерідко фінансові організації видають кредити онлайн: для цього варто завчасно оформити карту в будь-якому банку, щоб отримати кредитні кошти на неї.

Чому ж тоді такі лояльні умови не стають монопольними? Причин тому кілька. При всій привабливості мікропозик і простоті їх оформлення, кредитна організація все ж має свій інтерес: комісія за оформлення і відсотки за користування кредитом при довгостроковому договорі будуть відчутно бити по гаманцю. Такі кредити найкраще брати на короткий термін – наприклад, до зарплати, тоді вони вигідні і для вас, і для МФО. Але є і головна перевага: при неможливості виплатити кредит в строк, вам достатньо звернутися в організацію і продовжити договір за невелику комісію.