Багато українців просто бояться брати кредити, і це не дивно. Ринок переповнений пропозиціями від приватних компаній, і далеко не всі з них можуть похвалитися охайністю і чесністю. Але ситуація все частіше змушує українських громадян звертатися за позиками. І нерідко в якості забезпечення кредиту доводиться надавати власну нерухомість.

«Мані Кредит» пропонує вам скористатися нашими порадами з приводу кредитування під заставу. Захистіть себе і отримуйте кредит без побоювання за своє майно з нами!

Як вибрати добропорядного кредитора?

   Найбезпечніший варіант, як здається на перший погляд, це кредит в банку. Але чи так це? З 2014 року в Україні закривається безліч банківських установ, а їх кредити передають приватним структурам-колекторам. У той же час, великі і надійні банки не зацікавлені у видачі кредитів на великі суми під заставу, оскільки ця послуга приносить їм мінімум прибутку. А якщо банк все-таки надає послугу кредитування під заставу, найчастіше він робить це на досить суворих умовах і розглядає заявки настільки пильно, що схвалення кредиту отримує тільки мізерно малий відсоток людей.

   Приватні компанії в цьому відношенні набагато більш лояльні. Отримати кредит в них можна на набагато більш приємних умовах, хоча і серед них бувають нечисті на руку. Щоб не ризикувати своїм майном, варто ретельно вивчати умови, які пропонує приватна фінансова компанія, і почитати відгуки про неї. Надійна компанія – це та, яка працює не один рік на ринку, і та, яка дбає про свою репутацію. А якщо ви хочете отримати кредит без ризику зовсім, «Мані Кредит» надасть його вам.

Які види кредитів варто вибрати?

   Кредит під заставу майна вигідний обом сторонам угоди: ви можете претендувати на велику позику (в «Мані Кредит» це сума до 80% від вартості вашого застави), а кредитор – на гідне забезпечення своїх грошей.

При цьому, хороша фінансова компанія видасть вам кредит під заставу різних типів нерухомості. У «Мані Кредит» ми пропонуємо вам такі програми кредитування:

  • Під заставу житлової нерухомості (будинки або квартири, дачі).
  • Під заставу комерційної нерухомості (офісу, складу, виробничих площ).
  • Під заставу недобудов (будь-який об’єкт, який ви будуєте, можна використовувати в якості застави).
  • Під заставу землі.

   Звертайтеся до наших фахівців або скористайтеся нашим фінансовим калькулятором, щоб підрахувати, яку суму ви можете отримати, і який відсоток ви будете виплачувати за своїм кредитом.